• TOPTAN VE PERAKENDE MANTAR SATIŞI

Mersin’in Tarsus ilçesinde 2017 yılında ilk üretimimizi gerçekleştirdik. Müşteri memnuniyetini önceliğimize alarak her geçen gün sağlam adımlarla büyümeyi başardık. Kalitemizden ödün vermeden büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. A101, Migros, CarrefourSA, Şok gibi kurumsal işletmelerin yanı sıra yerel market zincirlerine, restoran ve otellere, semt pazarlarına, manavlara toptan ve perakende istiridye mantar satışını gerçekleştirebilmenin gururunu yaşamaktayız.

  • ENDÜSTRİYEL TESİS PROJELERİ

Aynı zamanda üretici olmamızın tecrübesi ile sektörün ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmekte, sorunları daha iyi anlayabilmekteyiz. Alanında uzman projelendirme ekibimizle sektörün ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Sürekli gelişen teknoloji karşısında kendi üretim tesislerimizde ARGE faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Çalışmalarımızda ana hedefimiz üretim giderlerini azaltarak kar oranını arttırmaktır.

  • DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Üretim, satış ve pazarlama alanında profesyonel ekibimizle kazandığımız tecrübelerimizi sektörde yatırım yapmak isteyen, kazancını arttırmak isteyen değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.